spalovače

16. prosince 2008 v 17:48 | anagirl |  tipy a triky
Start s kiwi
Vlivem stresu spálíme hodně tuku. Důvodem je to, že nadledvinky vyprodukují hormon adrenalin, který proniká do buněk, ze kterých tělo a mozek čerpají energii. To však platí jen tehdy, když má tělo dostatek vitaminu C. Ideální je proto sníst ráno pomeranč nebo kiwi.

Kyslík spaluje tuky
I přes dostatek spánku se nemůžete zbavit únavy? To může ukazovat na nedostatek železa. Pokud ho máte v krvi málo, nemůže dopravit dostatek kyslíku do plic, do mozku, do svalů. I spalování tuků souvisí s kyslíkem - ten vlastně působí jako "spalovač". Velké množství železa najdete v rybách, vejcích, v celozrnném pečivu a v sušeném ovoci.
Ztráta nadbytečné vody
Draslík reguluje objem vody v těle a je zodpovědný také za vyplavováni jejího přebytku. Působí tedy opačně než sodík (sůl), který vodu v těle zadržuje. Kromě toho sehrává draslík důležitou roli i při metabolismu sacharidů. Draslík obsahují například banány a brambory.

Zeštíhlující enzymy
Hořčík pomůže aktivovat důležité zeštíhlující enzymy. Nachází se například vpetrželi, avokádu a v banánech.
Hubněte i v noci
Pokud namísto vydatné večeře zvolíte jogurt s ovesnými vločkami, postará se tato kombinace o produkci růstových hormonů. Ty během noci obnoví nejen buňky, ale také vyhladí pokožku a spálí tuky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama